Author: z***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 哇天啊真的好讚 好讚 很讚
顏色: 薄荷藍
尺寸: 均碼
Price: HK$20.77
Original Price: HK$21.00
| Material | Carborundum |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Mint Blue |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2303223128657027 |
Author: z***8
Date:
Review: 哇天啊真的好讚 好讚 很讚
顏色: 薄荷藍
尺寸: 均碼
Author: h***0
Date:
Review: 手柄是硬的,很好施力,使用順手
顏色: 薄荷藍
尺寸: 均碼
Author: 陳***爺
Date:
Review: 包裝很完整,出貨也非常快速,日後有需求會再回購。
顏色: 薄荷藍
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 與照片相符,不錯使用
顏色: 薄荷藍
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.